ŻEGLUGA BRONI TYTUŁU BRĄZOWYCH MEDALISTÓW MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA W SIATKÓWCE!!!

Mamy to !!! Bronimy tytułu brązowych medalistów Wojewódzkiej Licealiady w piłce siatkowej. To z pewnością maksymalny wynik jaki można było ugrać w konfrontacji z klasami sportowymi I LO z Koźla i Nysy. W tym roku brązowy krążek smakuje o wiele bardziej, gdyż jego zdobycie było znacznie trudniejsze. Przyszło nam o niego zawalczyć z zespołem z Kluczborka, w którego szeregach występują gracze stale startujący w rozgrywkach klubowych w kategoriach kadet i junior. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie sportowym a pierwszy set to prawdziwy horror, który ostatecznie wygrywamy 26:24. W secie drugim gramy już koncert i pokonujemy rywali 2:0. Naszym ogromnym atutem był blok, od którego rywal odbijał się jak od ściany. Żegluga wystąpiła w składzie: Janek Śliwak, Jakub Szczucki, Jakub Brdękiewicz, Bartek Lukaj, Wojtek Gabryś, Kuba Jelito, Kuba Wypchoł, Dawid Wydra, Dawid Rapacz, Paweł Niedziałkowski, Kuba Górecki i Kuba Fortuna. Zabrakło w składzie Piotrka Scisłowskiego, które leczy obecnie kontuzję. Trener zespołu: Tomasz Siemaszko