ŻEGLUGA NA WODZIE

W poniedziałek 22.10.2012 został zorganizowany spływ kajakowy rzeką Odrą i Kłodnicą. Pomimo mglistej pogody i ciężkich warunków atmosferycznych, na przystani "Szkwał" stawiła się grupa śmiałków - uczniów i opiekunów z naszej szkoły.  Po trudnych początkach, błądzeniu we mgle i zaroślach tataraku, wycieczka płynąc pod prąd meandrami rzeki Kłodnicy dotarła do ronda Milenijnego, by stamtąd na przekór wszystkim przeszkodom wodnym, szczęśliwie powrócić na przystań. W trakcie rejsu nikomu nie zabrakło sił i dobrego humoru. Choć śmiałków było 13 - pech omijał nas szerokim łukiem i na szczęście nikt nie skorzystał z kąpieli wodnych :-) Kajaki okazały się szczelne, jedynie wiosła pękały pod wpływem siły naszych niezmordowanych wioślarzy.