KURS PRAWA JAZDY

Szkoła Nauki Jazdy M-P zaprasza w dniu 12.02.2015 na nowy kurs prawa jazdy kat. B do Sali nr 10 o godz. 15.00

DZIENNIKARSKA ŻEGLUGA

W dniu 21 i 22 listopada grono naszych uczniów uczestniczyło w warsztatach dziennikarskich prowadzonych przez Pana Dariusza Rogowicza. Przed wdrożeniem ich w tajniki sztuki dziennikarskiej, poznali swoje i współuczestników dobre cechy oraz ich zainteresowania. Pod koniec pierwszego dnia zajęć cała załoga została podzielona na kilka grup, których zadaniem następnego dnia było przeprowadzenie wywiadów w szkole. Młodzi dziennikarze ochoczo ruszyli w teren między uczniów i nauczycieli zadają im pytania wszelakiej maści. Po zebraniu materiału spisali pytania i odpowiedzi, które uzyskali zbierając je razem w artykuły które zostały ocenione przez Pana Darka. Załoga ukończyła warsztaty z certyfikatem oraz uśmiechem na twarzy dzięki genialnemu prowadzącemu.

Autor Sara Seifert

ŚWIATOWY DZIEŃ RZUCANIA PALENIA TYTONIU

Co roku w listopadzie na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu. W Żegludze również postawiliśmy na zdrowie.
 
„WITAMINKA ZAMIAST DYMKA”, to hasło przewodnie tegorocznego Światowego Dnia Rzucania Palenia Tytoniu w naszej szkole. Uczniowie tego dnia promują życie wolne od palenia tytoniu – wybierz jabłko zamiast papierosa!
 
Dlatego w dniu 22 listopada (piątek) w godzinach 9:40 – 10:55 przyjdź na darmowe badanie pomiaru tlenku węgla w wydychanym powietrzu tzw. miernikiem stężenia tlenku węgla. Współorganizatorem akcji jest Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Kędzierzynie-Koźlu.

 

 

ZAPISY "ŻEGLUGOWE" NARTY 2020

Uwaga!!! Ruszają zapisy na "Żeglugowy" wyjazd na narty. W tym roku wybieramy się poszusować na stokach w Szczyrku. Planowany termin to 7-9.01.2020. Zapisy u Pana Waldemara Wczaska (zaliczka 100zł). Zapraszamy.

Obraz może zawierać: tekst i przyroda

GODZINA INFORMACYJNA 19.11.2019

Zapraszamy wszystkich rodziców i opiekunów naszych uczniów na godzinę informacyjną, która odbędzie się w dniu 19.11.2019r od godz. 17:00.

PODZIĘKOWANIE DLA ŻEGLUGI 2019

Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się

Podkategorie

PARTNERZY ŻEGLUGI

...

BIP